MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDEN TÜRKİYE DE BİR İLK

ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDEN TÜRKİYE DE BİR İLK

 

 İSO kalite sertifikasının üç alanda almaya hak kazanan ilçemiz Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine 14 Temmuz 2017 saat 10:00 da İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet ÖLMEZ’inde katılımlarıyla gerçekleştirilen sertifika törenine ISO Danışmanlık Şirketi yetkilisi Sayın Bahadır GEZİCİOĞLU tarafından Turgutlu Zübeyde Hanım Mesleki ve Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Sevim GÖKCE’ye belgeleri teslim edildi. Törende konuşma yapan GEZİCİOĞLU; “ Başta bu başarıda katkısı bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet ÖLMEZ, Okul Müdürü Sayın Sevim GÖKCE ve okul personelini tebrik ediyorum. Ülkemizde ISO 9001:2008 Yönetim Sistemi ile İlgili Standart Gereklilikleri Yeterliliği Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 22000:2005 Eğitim Kurum, Mutfak hizmetleri ve hazırlık Sunumu ve ISO 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi anlarında 3 belgeyi alan tek eğitim kurumu olma özelliğine sahip inanıyorum ki bu başarıları kendilerine büyük bir enerji verecek daha başarılı projelere imza atmalarını sağlayacaktır" dedi.

Törende bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet ÖLMEZ; “ Şehrimizde eğitim kalitesini artırmak ve daha üst sıralara taşımak en önemli amacımız Okul Müdürümüz Sevim hanım göreve geldiği günden bu güne başarılı ve her alanda ilklere imza atan bir eğitim ortamı oluşturmuştur. Kendilerinin şahsında emeği geçen personellerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum.” Dedi

Türkiye de 3 ISO sertifikasını da alan tek eğitim kurumu olmanın gururunu yaşına okul müdürü GÖKCE ise; bu başarılarımız da emeği geçen mesai arkadaşlarımıza, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum, tesadüfen elde edilmiş bir başarı olmadığını 3 belgeyi de alarak gösterdik 6 aylık titiz bir çalışmanın sonucu olarak aynı anda 3 faklı dalda bu belgeleri almaya hak kazandık. Bu gurur ve mükafat tüm yorgunluğumuza değdi. Başarılarımız birlik ve başarı içerisinde çalışmanın ürünüdür. Bu çalışmalarımız Mesleki Eğitim Kalitesini artırmada ve ilerletmede önümüzdeki yıllarda artarak devam edecektir.” dedi. tören belgelerin verilmesi ve basına birlikte fotoğraf verilmesi ile sona erdi.

 14-07-201714-07-201714-07-2017

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.