MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş arasında Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü imzalandı.

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile  Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş arasında  Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü imzalandı.


15-11-201815-11-201815-11-2018T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında; Bilişim ve Yazılım endüstrisinin; ihtiyaç duyduğu teknik insan gücünü, Mesleki ve Teknik Eğitim okul ve kurumlarının “Bilişim Teknolojileri” Alanında, yeni teknolojilere dayalı olarak yetiştirilebilmesini sağlamak  amacı ile Turgutlu Kaymakamlığı, Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Turgutlu Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ve Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş. ile   “Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü” imzalanmıştır.

Bu Protokol kapsamında, Okul ile Şirket işbirliğinde; Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Bilişim Teknolojileri Alanında eğitim gören öğrencilerin Bilişim Teknolojilerindeki yeniliklerden ve yazılım konusundaki gelişmelerden haberdar olabilme, girişimcilik becerilerini geliştirme, sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeterliliğe ulaşabilme eğitimlerini içeren Alan Programlarını almaları sağlanacaktır.

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.