MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP-Yönetici Gelişim Eylem Planı Toplantısı Yapıldı.
![YÖGEP-Yönetici Gelişim Eylem Planı Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/27155722_aralYk1.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan YÖGEP-Yönetici Gelişim Eylem Planı Çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Baki ERDEM Başkanlığında İlçemizde bulunan İmam Hatip okulları idarecilerinin katılımıyla 27 Aralık 2018 Perşembe günü saat: 15.00’da Samiye Nuri Sevil İlkokulu Mesadet Özcan Konferans Salonunda toplantı yapıldı. Toplantıda Niyazi Üzmez İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet GÜNER tarafından Etkili Yönetim ve Protokol Kuralları hakkında sunum yapıldı.