MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

URGANLI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDEN ANLAMLI YARIŞMA.

URGANLI ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDEN ANLAMLI YARIŞMA.

Urganlı Çok Programlı Lisesi tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenen ‘’Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma ‘’ yarışması  yoğun  bir  katılım  ile gerçekleştirildi. Yarışmaya misafir olarak ’Kur’an-ı Kerim Okuma Dünya Birincisi ‘’ Hafız Nebi YAŞAR  katıldı ve sesiyle bütün misafirlere Kur’an ziyafeti verdi.

Yarışmada birinci olan 11. sınıf öğrencisi Okan YILDIRIM ailesi ile birlikte 14 gün Umre ödülü kazandı. Ayrıca Soma faciasında hayatını kaybeden bir madencimizin eşi ve çocuğuna da 14 günlük bir Umre ödülü hediye edildi.

Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet ÖLMEZ Yarışmada birinci olan öğrencinin ödülünü vererek kendisini tebrik etti. Ayrıca Soma’dan gelen aileye de başsağlığı dileyen müdürümüz  ailenin Umre hediyesini kendilerine takdim etti.

Okul müdürü Hüseyin KARADUMAN “yaptığımız ve yapılacak olan bu tür programlarla çocuklarımızın iyiye ve güzele yöneleceklerine inanıyoruz” dedi.

 Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet ÖLMEZ yarışmada emeği geçen idareci ve öğretmenlere ayrıca teşekkür etti.

 

 

 

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.