MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Turgutlu Lisesine Merhum Mustafa CANÖZ adına Serpil CANÖZ ve Cafer CANÖZ tarafından bilgisayar laboratuvarı yaptırıldı
![Turgutlu Lisesine Merhum Mustafa CANÖZ adına Serpil CANÖZ ve Cafer CANÖZ tarafından bilgisayar laboratuvarı yaptırıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_10/27101555_20171023_172820.jpg)
Turgutlu Lisesi’ne Merhum Mustafa CANÖZ adına Serpil CANÖZ & Cafer CANÖZ tarafından bilgisayar laboratuvarı yaptırıldı. Açılışı 23.10.2017 tarihinde Turgutlu Kaymakamı Sayın Uğur TURAN tarafından yapılan laboratuvarda, aramızdan kısa bir süre önce ayrılan Mustafa CANÖZ’ün adı yaşatılacak.