MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SELMAN IŞILAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AVRUPA STAJINDAN DÖNDÜ.

SELMAN IŞILAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AVRUPA STAJINDAN DÖNDÜ.

Selman Işılak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri onbeş günlük avrupa stajlarını tamamlayarak yurda döndüler.ERASMUS + projesi kapsamında Romanya,Polonya ve Almanyadan oluşan staj programlarını tamamladılar.Projeye 48 öğrenci ve 8 öğretmen katıldı.Proje kapsamında bulundukları ülkelerde hastanelerde 15 gün staj yapan öğrenciler aynı zamanda gittikleri ülkelerdeki önemli tarihi yerleri gezerek kültürel anlamda da bilgi sağlamış oldular.

Turgutluda yapılan en çok sayıda öğretmen ve öğrenci akışlı projelerden birini gerçekleştiren Selman Işılak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri sertifikalarını Turgutlu Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÖLMEZ’den aldılar.

Okul Müdürü Veysel GENÇER proje hakkında Turgutlu Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÖLMEZ’e bilgi verdi.Mehmet ÖLMEZ öğrenci ve öğretmenlerden staj deneyimleri konusunda bilgi aldı. 

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.