MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Turgutlu Final Lisesi Voleybolda Bölge Şampiyonu
![Özel Turgutlu Final Lisesi Voleybolda Bölge Şampiyonu](/meb_iys_dosyalar/2019_02/11120330_111111.jpg)
Özel Turgutlu Final Lisesi ,Okul Sporları Genç Erkekler A Voleybol Turnuvasında Balıkesir Burhaniye’de Kocaeli Bahçecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,Edirne TEV Orhan Çetin Fen Lisesi ve Antalya Atatürk Anadolu Lisesi ile yapılan 3 maçında 3 ünü 3-0 lık skorlarla alarak Bölge maçlarında Grup şampiyonu oldu ve Yarı final maçlarına katılmaya hak kazandı.