MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Manisa'da düzenlenen genç kızlar A kategorisi 3x3 basketbol turnuvasında okulumuz Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi il 1. si olmuştur.
![Manisa'da düzenlenen genç kızlar A kategorisi 3x3 basketbol turnuvasında okulumuz Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi il 1. si olmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2023_04/07101405_2.jpg)
Manisa'da düzenlenen genç kızlar A kategorisi 3x3 basketbol turnuvasında okulumuz il 1. si olmuştur.Zübeyde hanım MTAL olarak 4 maçın 4 ünüde kazanan öğrencilerimiz Yaren Pala, Ayten Bozkır ,Ebru Gülmez ,Melek Aktoğa yı ve Beden eğitimi öğretmenimiz Murat Türker i tebrik ederiz Takımımıza Konya'da yapılacak Türkiye finallerinde basarılar dileriz.