MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURS PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Belediye tarafından açılan Hanım Evleri’ndeki kursların Halk Eğitim Merkezi’nde açılması ve kurs sayılarını arttırmak hedefiyle Turgutlu Kaymakamlığında imza töreni düzenlendi.
KURS PROTOKOLÜ İMZALANDI.

 Belediye tarafından açılan Hanım Evleri’ndeki kursların Halk Eğitim Merkezi’nde açılması ve kurs sayılarını arttırmak hedefiyle Turgutlu Kaymakamlığında imza töreni düzenlendi. Halk Eğitim ve Belediye işbirliğindeki protokole Kaymakam Nazmi Günlü, Belediye Başkanı Turgay Şirin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayrettin Uslu imza attı.   İmza töreni öncesi konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayrettin Uslu, 1 Eylül 2014 tarihinden itibaren bu yana 397 kurs açtıklarını ve bu kurslarda 7940 kursiyerin eğitim ve öğretim gördüğünü açıkladı. Kaymakam Nazmi Günlü: “Halk Eğitim Merkezinin yaptığı başarıları çalışmalar bizleri mutlu ediyor. Bundan böyle Turgutlu Kaymakamlığı, Turgutlu Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi önderliğinde kurs sayımızı arttırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Turgutlu Halk Eğitim Merkezi Manisa ilinde en fazla kurs açan bir eğitim merkezidir.” dedi.Belediye Başkanı Turgay Şirin ise yaptığı konuşmada:  Bugüne kadar birçok defa eğitim ve eğitim kurumlarına destek noktasında belediyemizin tüm imkânlarının seferber edilebileceğini söylemiştim ve çalışmalarımızla bunu büyük ölçüde kanıtladığımızı da düşünüyorum. Bundan sonra da bu gibi uygulamalarımız ve çalışmalarımız devam edecek; zira ülkemizin daha güzel bir geleceğe ulaşmasında eğitimin tek çıkar yol olduğuna inanıyorum.” dedi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.