MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kar nedeniyle tatil edilen okullar
“29 Aralık 2016 günü yoğun kar yağışı nedeniyle Çatalköprü İlköğretim Kurumlarına taşınan Kayrak, Gökgedik ve Yukarı Bozkır Mahalleleri, Dağmarmara Niyazi Üzmez İlköğretim Kurumlarına taşınan Kabaçınar, Ören, Yunusdere, Karaköy mahalleleri ile Çıkrıkçı Yaşar Kaziment Aybars İlk ve Ortaokuluna taşınan Baktırlı, Karaoluk, Sivrice, Güney, Dağyeniköy mahallelerindeki öğrenciler izinli sayılacak olup bu okullardaki eğitim öğretim bir gün tatil edilmiştir. Ayrıca adı geçen mahallelerden taşınan ortaöğretim öğrencileri de bir gün izinli sayılacaktır. Bilgilerinize rica ederim.”![Kar nedeniyle tatil edilen okullar](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_29000044_img20161228wa0006.jpg)