MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KAPSAMINDA ACİL DURUM EKİP LİDERLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KAPSAMINDA ACİL DURUM EKİP LİDERLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

  Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan İş Sağlığı ve Güvenliği Şubesi koordinatörlüğünde Turgutlu’daki okul ve kuruma bağlı diğer birimlerde görev yapan idari personel ve öğretmenlere Acil Durum Ekip Liderliği eğitimi verildi.

 

  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde yeni oluşturulan İş Sağlığı ve Güvenliği Şubesi  İlçe Koordinatörü A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Hatice TOPRAK  12.02.2016 tarihinde Hasan Ferdi Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda tüm okul ve kurumların  acil durum ekip liderlerine  “Acil Durum Ekip Liderleri ve Görevleri” konulu  eğitimi düzenledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu İtfaiye Amiri Ferdi KAHYAOĞLU seminerde katılımcılara beklenmedik durumlarda acil müdahale gerektiren yangın, koruma, kurtarma ve söndürme gibi olaylarda nasıl bir yol izleneceği ve neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler verdi. Kahyaoğlu ayrıca, görsel video ve fotoğraflarla gerçek olaylardan örnekler vererek ekip liderlerinin görevlerinin önemine vurgu yaptı.

24-02-201624-02-2016

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.