MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Dyned Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçemizde Dyned Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ın himayeleriyle ilimizdeki  4-5-6-7-8-9-10-11-12 sınıflarındaki öğrencilerin katılımıyla uygulanan DynEd Projesi kapsamında, Turgutlu’da  DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi için yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirme toplantısı,   Manisa Vali Yardımcısı Dr. Muhammet KIRILMAZ’ın başkanlığında , Turgutlu Kaymakamı Uğur TURAN, İl  Milli Eğitim Şube Müdürü Murat KAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ, Manisa Dyned İl Koordinasyon Yardımcısı Deniz AKIN , Okul Müdürleri, DynEd İngilizce Okul Sorumluları ve Bilişim Öğretmenlerinin  katılımıyla 6 Ocak 2016 tarihinde Turgutlu  Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü (Dyned İlçe Koordinatörü) Baki ERDEM projeye destek verenlere teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ, İngilizce eğitiminin küçük yaşta verilmesi gerektiğini ve bu sistemin ilçemizde uygulanmasının öneminden bahsetti.

Kaymakam Uğur TURAN konuşmasında, insan sevgisinin hayatımızdaki önemini vurguladı. Öğretmenliğin bir sevgi mesleği olduğunu sevginin insanlara değer kattığını söyledi. Takım ruhunun ve birlikteliğin başarının değişmez şartı olduğunu ve Dyned projesinde atılacak daha çok adım olduğunu belirterek, projeyi ilimizde himaye eden  Manisa Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ’a , bizzat İlçemizde yapılan toplantıya katılarak , Turgutlu DynEd ekibini onurlandıran ve ilçelere projede liderlik yapan Vali Yardımcısı Dr. Muhammet KIRILMAZ’a, çalışmalara katkı sunan  İl ve İlçe DynEd  ekibine , okul müdürlerine ve öğretmenlere teşekkür etti.

DynEd İlçe Koordinatör Yardımcısı Salih GÜZEL ilçemizde  DynEd Projesi kapsamında yapılan çalışmaları ve gelinen noktayı içeren bir sunum yaptı.

Manisa Vali Yardımcısı Sayın Dr. Muhammed KIRILMAZ, Turgutlu ilçesinin DynEd’te  geldiği noktanın ve sağladığı başarının mutluluk verici olduğunu belirtti. Kaymakam Uğur TURAN’a Projeye  sahip çıkması  ve öğretmenlere özverili çalışmalarından  dolayı teşekkür etti. Katılımcılara işini severek yapmanın ne kadar değerli olduğunu , çalışmalarda  okul ziyaretlerinin çok  önemini vurguladı.  Aynı zamanda bu proje ile okullarımızın teknolojik alt yapısının güçlendirildiğini söyledi.

 

            


08-01-2016

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.