MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı Koronavirüsü Tedbirleri Kapsamında Kutlandı

İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı Koronavirüsü Tedbirleri Kapsamında Kutlandı

 

İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı Koronavirüsü Tedbirleri Kapsamında Kutlandı

 

İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. yıl dönümü koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen törenle kutlandı. Koronavirüsü salgını sebebiyle katılımın sınırlı tutulduğu törende katılımcılar, maske ve sosyal mesafe kurallarına uydu.

Törene İlçe Kaymakamı Ali YILMAZ'ın yanı sıra, Manisa Milletvekili Bekir BAŞEVİRGEN, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin AKIN, Cumhuriyet Başsavcısı Ali BİÇER, İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Halim KARAER, Turgutlu Askerlik Şubesi Başkanı P. Atğm. Mustafa ARABOĞA, İlçe Emniyet Müdür V. Başkomiser Güner BAKİ, CBÜ Turgutlu Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat ONAT, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Osman GENÇOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ ve Şube Müdürleri, daire amirleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Büro Sorumlusu Ahmet İLTER ve üyeleri, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Turgutlu Temsilcisi Hüsamettin SAĞLIK ve üyeleri,  daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile vatandaşlar katıldı.

Tören, Turgutlu Kaymakamlığı ve Turgutlu Belediye Başkanlığı çelenklerinin Atatürk Anıtına sunumu, saygı duruşu ile İstiklal Marşı'nın okunması ve Kaymakam Ali YILMAZ'ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti.

Kaymakamımız Ali YILMAZ, 30 Ağustos Zafer Bayramı 99. yıl kutlama töreni ve çelenk sunumun ardından Makamında tebrikleri kabul etti. Daha sonra Kaymakamımız Ali YILMAZ ve protokol üyeleri Turgutlu Merkez Mezarlığına geçerek, şehit mezarlarına karanfil bıraktılar. Şehit aileleri, gazi ve gazi aileleri ile bir araya gelen Kaymakam Ali YILMAZ ve protokol üyeleri şehitlerimiz için hep birlikte dua ettiler.

 

 

 

 

 

 

01-09-202101-09-202101-09-202101-09-202101-09-2021

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.