MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı 95. Yıl Dönümü Kutlaması

İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı 95. Yıl Dönümü Kutlaması

30 Ağustos Zafer Bayramı 95. yıl dönümü münasebetiyle ilçemiz 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda tören düzenlendi.
Törene Kaymakamımız Uğur TURAN, Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Per. Albay Kenan PEŞTERNİK, Belediye Başkanı Av. Turgay ŞİRİN, Cumhuriyet Başsavcı V. Tarkan DİNÇ, Baro Temsilcisi Av. Merih İLİK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÖLMEZ,  İlçe Emniyet Müdürü Ahmet ESENDEMİR, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Muhammet EVREN, Belediye Başkan Yardımcıları İskender TUNÇ, ilçe kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları, dernek temsilcileri, oda başkanları, şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Kaymakamımız Uğur TURAN, 30 Ağustos Zafer Bayramı 95. yıl kutlama töreni ve çelenk sunumun ardından Makamında tebrikleri kabul etti. Daha sonra Kaymakamımız Uğur TURAN ve protokol üyeleri Turgutlu Merkez Mezarlığına geçerek, şehit mezarlarına karanfil bıraktılar. Şehit aileleri, gazi ve gazi aileleri ile bir araya gelen Kaymakamımız Uğur TURAN ve protokol üyeleri şehitlerimiz için hep birlikte dua ettiler.

13-09-2017

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.