MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Turgutlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Varol ÖZTÜRK ve Yasemin BAĞRIYANIK İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ´i ziyaret etti.
![İlçemiz Turgutlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Varol ÖZTÜRK ve Yasemin BAĞRIYANIK İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ´i ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/11092411_IMG_4878.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Manisa İlini temsil etmek üzere Ankaradaki etkinliklere katılan Yasemin BAĞRIYANIK ve Turgutlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Varol ÖZTÜRK İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ´e bilgilendirme ziyaretinde bulundular.