MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Şadi Turgutlu Ortaokulu Türkiye'de ilk 8 takım arasına girerek Çankırı'da yapılacak olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır.
![İlçemiz Şadi Turgutlu Ortaokulu Türkiye'de ilk 8 takım arasına girerek Çankırı'da yapılacak olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/10103153_1.jpg)
04-08 Mart tarihleri arasında Bursa'da yapılan küçük erkekler voleybol yarı final maçlarında, Şadi Turgutlu Ortaokulu tüm maçları kazanarak birinci olmuştur. Türkiye'de ilk 8 takım arasına girerek Çankırı'da yapılacak olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır.