MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Ahmetli İlçesinde Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Ahmetli İlçesinde Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Ahmetli’de yapıldı. Toplantıya Manisa´nın 17 ilçesinin Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katılımıyla Ahmetli Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş, toplantının önemine değindi. Toplantıda alınacak kararların İlçelerimizdeki Şube Müdürlerimizle değerlendirilip gereğinin yapılmasını istedi. Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin ve kalitesinin arttırılması konusunda İlçe Müdürleriyle bir Çalıştay yapılması gerektiğini dile getirdi. Destekleme Ve Yetiştirme kurslarımıza gösterilen ilginin devam etmesi gerektiğini söyledi.. İlçelerimizin Proje çalışmalarına değinen Dernekbaş: ” İlçenizde yaptığınız projeleri ivedilikle müdürlüğümüze bildirin. Projeleriniz AR-GE birimimizce hızlı bir şekilde değerlendirilip gereği yapılacaktır.” dedi.

 

Toplantı Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin birimleriyle ilgili, İlçe Milli Eğitim Müdürlerine sunumlarını yapmaları ve toplu çekilen resimle sona erdi.

17-12-201517-12-201517-12-201517-12-2015

 

 

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.