MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İçişleri Bakanlığımızın Talimatları Gereğince Her Ay Düzenli Olarak Yapılması Gereken “Eğitim Toplantısı” nın Dördüncüsü Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızın Talimatları Gereğince Her Ay Düzenli Olarak Yapılması Gereken “Eğitim Toplantısı” nın Dördüncüsü Yapıldı

İçişleri Bakanlığımızın talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılması gereken “Eğitim Toplantısı”nın dördüncüsü 29 Mart 2017 Çarşamba Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.
Kaymakamımız Uğur TURAN başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Manisa Valiliği Çalışma Usul ve Esasları, bağımlılıkla mücadele, okullarda referandum öncesi hazırlıklar, okullarda engelli erişimi, okullarda satranç ve masa tenisi, okullarda eğitim ile ilgili özgün projeler üretilmesi, Anaokulu ve İlkokullarda trafik eğitimi ve Okul Öncesi kayıtlar ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü.
Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Volkan PARILDAR ve İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Muhammet EVREN, İlçe Sosyal Hizmet Merkez Müdürü Gülten KARAGÖZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul İdarecileri, Okul Aile Birliği Başkanları ve Rehber Öğretmenler katıldı.

04-04-201704-04-2017

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.