MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FİRDEVS GÜREL´İN MADALYA SEVİNCİ

TÜRKİYE Özel Sporcuları Spor Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İzmir Büyükşehir Belediyesinin işbirliğiyle düzenlenen Ege Bölgesi Özel Sporcular Olimpiyat Oyunları´na katılan Turgutlu Firdevs Gürel Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğrencileri 9 derece yaparak okulda büyük sevinç yaşattılar
FİRDEVS GÜREL´İN MADALYA SEVİNCİ

TÜRKİYE Özel Sporcuları Spor Eğitim ve Rehabilitasyon Derneği, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İzmir Büyükşehir Belediyesinin işbirliğiyle düzenlenen Ege Bölgesi Özel Sporcular Olimpiyat Oyunları´na katılan Turgutlu Firdevs Gürel Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğrencileri 9 derece yaparak okulda büyük sevinç yaşattılar.

Manisa, İzmir, Aydın, Bursa, Çorum, Zonguldak ve Kütahya illerinde 50’ye yakın okuldan Toplam 157 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen olimpiyatlarda masa tenisi ve atletizm dallarında sporcular yarıştı.

Olimpiyatlara katılan Turgutlu Firdevs Gürel Özel Eğitim İş Uygulama Okulu öğrencilerinden Masa Tenisinde Birgül Kondu, Cengiz Arı ve Ali Binay birinci olurken, Hüseyin Aksoy üçüncü oldu. Atletizm dalında yarışmalara katılan Mevlüt Daş ve Mert Berat Türkmen ikincilik, Sema Manay ile Okan Aslan üçüncü olarak madalya kazandılar.

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.