MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Ekim Ayı Etkinlikleri

DÖGEP Ekim Ayı Etkinlikleri

28-10-201928-10-2019

 

EYLEM KONUSU: Öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan " sevgi", "şefkat", "merhamet", "saygı", "azim", "kararlılık", "sabır", "sebat" ve "fedakarlık" değerleri ve kavramları.

EYLEM TARİHİ VE YERİ:  22.10.2019  14:00   Prof. Dr. Necmettin Erbakan İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonu

 

ETKİNLİK ÖZETİ: Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü´nce hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı  (DÖGEP)  kapsamında  Ekim ayı faaliyetleri Din kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

        DÖGEP Ekim ayı etkinliği kapsamında Şadi Turgutlu DKAB öğretmeni Ömer BAŞÇI tarafından DKAB öğretmenlerimize "öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan sevgi, şefkat, merhamet, saygı, azim, kararlılık, sabır, sebat ve fedakarlık değerleri ve kavramlarına yönelik sunum yapıldı.

       Öğretmenlik mesleğinin vazgeçilmezlerinden olan sevgi, şefkat, merhamet, saygı, azim, kararlılık, sabır, sebat ve fedakârlık değerleri ve kavramları müzakere edildi. Yapılan değerlendirmeler neticesinde sabırlı; idealist; insana insan olduğu için değer veren ve öğrencilerin içindeki masumiyeti fark eden bir öğretmenin mücadelesi sonucunda öğrenci başarısının kaçınılmaz olduğu görüşleri dile getirildi.

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.