MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Büyük Atatürk Koşusu
![Büyük Atatürk Koşusu](/meb_iys_dosyalar/2017_01/k_03154901_2016128301.jpg)
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenen 27 Aralık Büyük Atatürk Koşusu yapıldı. Atatürk Koşusu´nun madalya törenine Turgutlu Kaymakamı Uğur TURAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖLMEZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürü İsmail EKSÜR, şube müdürleri, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.