MANİSA
TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AVRUPA ŞAMPİYONU ÖĞRENCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER.
![AVRUPA ŞAMPİYONU ÖĞRENCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER.](/meb_iys_dosyalar/2015_07/k_28110458_20150728_100805.jpg)
İlçemiz okullarından Cumhuriyet İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Kerem ERTEN, 7 Yaş grubu Avrupa Satranç 2. olurken, Gazi Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Bora ÇİLEK 11 yaş grubunda Avrupa 2. olmuştur. Öğrencilerimiz Deha Satranç Kulübü öğrencisidir. Bu öğrencileri yetiştiren öğretmenleri Cihan YILDIRIM´a ve öğrenci ailelerine teşekkür eder, Başarılarının devamını dilerim.