MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

100 YILLIK ZAFER MİNNETLE ANILDI.

Turgutlu Anadolu Lisesi’nin düzenlediği 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitleri anma töreni Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu´nda saat 10.30’da gerçekleşti.
100 YILLIK ZAFER MİNNETLE ANILDI.

Anma programına Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü, Belediye Başkanı Turgay Şirin, Garnizon Komutanı Per. Bnb. Ömer Haşim Olgun, İlçe Jandarma Komutanı Levent Türker, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Emre, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Esendemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, siyasi parti ilçe başkanları, oda başkanları, daire amirleri ve okul müdürleri ile vatandaşlar katıldıTurgutlu Anadolu Lisesi’nin düzenlediği 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitleri anma töreni Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu´nda saat 10.30’da gerçekleşti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Turgutlu Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Hatice Demirtaş yaptı.

Okul öğrencilerinin hazırladığı “Özgürlük Ateşi”konulu Oratoryo gerçekleşti. 40 dakika süren ve törene katılanlar tarafından ilgiyle izlenen oyun ayakta alkışlandı. Tören sonunda başarılı bir program hazırlayan Turgutlu Anadolu Lisesi Öğretmenleri ile öğrencilerini başarılarından dolayı Kaymakam Nazmi Günlü ve protokol üyeleri kutladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.