MANİSA TURGUTLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10. Eğitim Toplantısı Yapıldı

10. Eğitim Toplantısı Yapıldı

Aylık olarak yapılan eğitim toplantısı gerçekleştirildi.
Mesadet Özcan Konferans salonunda düzenlenen toplantıya, Kaymakam Uğur Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Muhammed Evren, İlçe Emniyet Müdürü Yardımcısı Volkan Parıldar, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ve öğretmenler katıldı.
Eğitim ve öğretim gören öğrencilerin güvenlik başta olmak üzere, sağlık ve hijyen konularının ele alındığı toplantıda konuşan Kaymakam Turan, öğrencilerin sağlık ve güvenliğinin her şeyden daha önemli olduğunu söyledi.
Havaların soğumasıyla okullarda öğrencilerin üşümesi konusunda okul müdürlerine gerekenin yapılması talimatı verildiğini belirten Turan, “Öğrencilerimizin sıkıntısı olmayacak. Çocuklarımız üşümeyecek. Rahat ve sorunsuz bir eğitim öğretim olması için gereken neyse ilgililer yapacak. Okulların önlerinde öğrencilere rahatsızlık verme niyetinde olan kişilere de emniyet görevlileri tarafından gereken işlemler yapılacak. Kimse eğitim ve öğretimin aksamasına neden olmayacak.” dedi.

02-11-201702-11-201702-11-2017

Yedieylül Mahallesi Arabacılar Sok No 28 - 0236 313 22 46 313 48 29 31435 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.